(044) 500-9616, (098) 687-87-01, (067) 500-37-88
Ванна кIмната з вашим характером

Новини

ТЕСЕnow панель змиву
03.09.2015

ТЕСЕnow панель змиву ТЕСЕnow панель змиву

АКЦІЯ ТОТО
09.12.2014

АКЦІЯ ТОТО Акція 4999 евро! Багатофункціональний електронний унітаз TOTO серіяNeorest SE з блоком біде.

Зміна цін!
09.12.2014

Зміна цін!Шановні гості нашого сайту,Звертаємо Вашу увагу на акцію від -40% ТОТО  GIOVANNONI (art.CW882Y+TCF89 ...

архів новин >>

Курси валют
П`ятниця, 27 тра, 2022
Курс EUR гот.      29.9
Курс EUR безгот. 29.9

Матеріалознавство

Статті » Матеріалознавство: Що таке унітази Washlet?

Унітази Washlet - це унітази-біде японської фірми ТОТО, створені за ретельно розробленою системою інтимних омивань. Крім унітазів-біде технологія Washlet реалізована в декількох моделях кришок-біде. Washlet - це найдосконаліший синтез концепції ідеальної інтимної гігієни і сучасних технологій. Завдяки цій концепції виник цілий клас унітазів-біде і кришок-біде. Як і все японське, технологія Washlet доведена до досконалості.
Що таке унітази Washlet?
Ось що пишуть про свою базову розробку в самій компанії ТОТО:
Технологія Washlet (Washlet Technology) - основа розробленої нами системи омивання із спеціального висувного стрижня, яка дозволяє досягти абсолютно нового рівня гігієни і комфорту. Тепла вода очищає набагато ефективніше, ніж туалетний папір. Температуру води і силу струменя можна регулювати за допомогою пульта управління, а стрижень щоразу автоматично очищається до і після використання. Для економії енергії ви можете активувати енергозберігаючий режим. Ми довели до досконалості кожен елемент технології Washlet, в тому числі забезпечили можливість точно налаштувати напрям струменя для омивання як ззаду, так і спереду. Це найпрогресивніша в світі технологія: вона далеко випереджає всі інші розробки, які використовуються в конструкції унітазів. На прикладі Washlet найкраще видно, завдяки чому концепція чистих технологій дозволить вам отримати від відвідування туалету абсолютно нові відчуття.
 
Перший унітаз з технологією WASHLET був випущений в 1980 і справив фурор на міжнародному ринку сантехніки. Довгий час компанія ТОТО залишалась єдиним виробником такого сантехнічного обладнання і постійно вдосконалювала свій винахід. Нещодавно схожі пристрої почали з'являтися і у відомих європейських виробників сантехніки, проте продукція ТОТО зберігає свої лідерські позиції завдяки неперевершеній якості, найсучаснішим технологіям та піклуванню про користувача.
 
Технології Washlet - це комплекс з 4 різних етапів створення комфорту і ідеальної гігієни.
1. Омивання теплою водою:
Омивання спеціальним висувним стержнем - це технологія, в якій для інтимних омивань використовується вода. Це дозволяє добитися абсолютно нового рівня гігієни, оскільки тепла вода очищає набагато ефективніше туалетного паперу. Кут подачі, температуру і натиск води регулюєте ви самі відповідно до ваших індивідуальних переваг. До і після використання стрижень автоматично самоочищається.
2. Підігрів сидіння:
Обігрів сидіння теж налаштовується відповідно до особистих уподобань. Нагріватися воно починає ще до того, як ви опуститесь на сидіння. Після виходу з туалету автоматично вмикається режим енергозбереження. Інтелектуальна функція енергозбереження реєструє, як часто ви користуєтеся унітазом, і автоматично знижує температуру сидіння, коли ви користуєтеся їм рідко.
3. Дезодоратор:
Повітря всередині унітазу очищується від неприємних запахів відразу в процесі та безпосередньо після користування унітазом. Повітря втягується всередину унітазу і, проходячи через високопотужний фільтр, очищується від неприємних запахів.
4. Сушка:
Після омивання теплою водою фен висушує всю вологу на шкірі та дарує користувачеві приємне відчуття чистоти і свіжості. Температура повітря теж налаштовується відповідно до індивідуальних вподобань.
 
Окрім цих базових 4 функцій кожен унітаз, біде і кришка-біде, в залежності від моделі, має додаткові функції, які переводять комфорт на новий рівень.
На сьогоднішній день унітази і сидіння Washlet істотно випереджають аналогічні розробки інших виробників.

16 липня 2012