(044) 500-9616, (098) 687-87-01, (067) 500-37-88
Ванна кIмната з вашим характером

Новини

ТЕСЕnow панель змиву
03.09.2015

ТЕСЕnow панель змиву ТЕСЕnow панель змиву

АКЦІЯ ТОТО
09.12.2014

АКЦІЯ ТОТО Акція 4999 евро! Багатофункціональний електронний унітаз TOTO серіяNeorest SE з блоком біде.

Зміна цін!
09.12.2014

Зміна цін!Шановні гості нашого сайту,Звертаємо Вашу увагу на акцію від -40% ТОТО  GIOVANNONI (art.CW882Y+TCF89 ...

архів новин >>

Курси валют
Вівторок, 16 серпня, 2022
Курс EUR гот.      29.9
Курс EUR безгот. 29.9

Ампір

Сортувати за: ціною | рейтингом | відгуками | алфавітом

Інформація

За даним критерієм товарів не знайдено, або у вас немає доступу для перегляду цих товарів

          Компанія Watkins Manufacturing Corporation - найбільший виробник спа басейнів у світі. Входить у відому групу компаній Masco, що об'єднує найкращих в США і Західній Європі виробників товарів і матеріалів для будівництва та облаштування будинку. Штаб-квартира і виробничі потужності компанії знаходяться в місті Віста, штат Каліфорнія, США.
          Компанія була піонером в сегменті спа басейнів, почавши свою історію в 1977 році, і на сьогоднішній день міцно утримує позицію лідера ринку з інновацій, якості та за обсягами продажів. Watkins Manufacturing Corporation має свої представництва в більш ніж 60 країнах світу, наближаючи обсяг реалізації до 900 000 спа басейнів.
          Доказом легендарної надійності служать спа басейни, встановлені кілька десятків років тому і що до сьогодні радують своїх вдячних господарів. 
          Тільки спа HotSpring® безперервно працює над всім обсягом води, щоб забезпечити її кришталеву чистоту. Ми створили систему замкнутої фільтрації, що відрізняється трьома ключовими особливостями: безперервністю, цілодобовою 100-відсотковою фільтрацією і збалансованістю. Весь обсяг води в спа проходить через фільтри не менш 10-15 разів на добу.
          Ефективний, економічний і безшумний циркуляційний насос Silent Flo 5000® пропускає воду через фільтри і нагрівач (при цьому нагрівач працює тільки коли це необхідно) і повертає її назад в спа. У спа HotSpring® відсутній типовий для всіх інших спа bypass (обвідний канал), що пропускає воду в обхід фільтра в режимі гідромасажу.
          Комплексна система догляду за водою EverFresh® очищає воду від домішок, пропускаючи її через змінні картриджі фільтрів. 
          Срібна капсула FreshWater Ag + насичує воду іонами срібла, які, у свою чергу, пригнічують ріст і розмноження бактерій. 
          З метою забезпечення природного догляду за водою, всі спа HotSpring® серійно оснащуються високопродуктивним озонатором FreshWater® III. Він безперервно викидає в воду мільйони найдрібніших бульбашок з високою концентрацією озону, які нейтралізують шкідливі домішки при зіткненні з ними. 
          Працюючи безшумно і ефективно, спа HotSpring® завжди підтримує воду чистою і гарячою, і готовий прийняти Вас у будь-який час.
          Завдяки особливої конструкції фільтра Tri-X®, весь обсяг води може без перешкод фільтруватися під час повного робочого навантаження спа. Завдяки тому, що він працює всім обсягом, а не однієї лише фільтровочною площиною, досягається вдвічі більша пропускна здатність. До того ж, він працює набагато довше звичайних фільтрів.
          Чаша спа басейну, мабуть, є одним з ключових елементів, який визначає функціональність гідромасажного басейну з точки зору розслаблення і його зовнішній вигляд. Геометрія кожного спа HotSpring® є логічним втіленням майстерності фізіотерапевтичної та конструкторської думки, відточеної десятиліттями. Ми використовуємо самі технологічно передові та перевірені матеріали. Багатошаровий акрил чаші не схильний до деформації, розшаровування і вицвітання. Він легко очищується і радує око новизною поверхні довгі роки, що й підтверджується солідною гарантією. Навіть якщо в процесі використання поверхні чаші наносяться ушкодження, акрил піддається поліровці з-за своєї значної товщини і однорідності.

Діє обмеження по знижкам - деталі за тел. (044) 285-6394.

http://www.hotspring.com/
http://www.hotspring.com.ua/