(044) 500-9616, (098) 687-87-01, (067) 500-37-88
Ванная комната с Вашим характером

Новости

ТЕСЕnow панель смыва
03.09.2015

ТЕСЕnow панель смываТЕСЕnow панель смыва

АКЦИЯ ТОТО
09.12.2014

АКЦИЯ ТОТО Акция 4999 евро!  Многофункциональный электронный унитаз TOTO серия Neorest SE с блоком биде.

Изменение цен!
09.12.2014

Изменение цен!Уважаемые гости нашего сайта,Обращаем Ваше внимание на акцию -40% от ТОТО  GIOVANNONI (art.CW882Y+TC ...

архив новостей >>

Курсы валют
Вторник, 16 августа, 2022
Курс EUR нал.      29.9
Курс EUR безнал. 29.9


Про нас

З 1997 року компанія «Новий Вимір» професійно займається створенням затишку та комфорту.

Наші співробітники можуть виконати роботи по укомплектуванню об'єктів будь-якої складності: прекрасне знання асортименту дозволяє підібрати обладнання і аксесуари для будь-якого інтер'єру незалежно від того - чи шанувальник Ви сучасного мінімализму чи прихильник традицій і класики.

Наші основні переваги:

·Індивідуальний підхід до кожного клієнта: ми враховуємо усі Ваші побажання і контролюємо точність виконання замовлення.

·Гнучка цінова політика. Користувачі нашого сайту можуть розраховувати на програму лояльності і комфортні ціни.

·Стислі терміни комплектації і поставки. Ми завжди можемо запропонувати Вам прискорені методи поставки.

·Широкий асортимент товарів. У нас Ви можете знайти повний комплект обладнання і аксесуарів для вашого будинку.

·Досвід роботи з об'єктами  різного рівня складності.

·Багаторічний досвід.

Як ми працюємо

Завдяки накопиченому досвіду ми можемо вирішити найнетривіальніші задачі з облаштування будинку і будь-якого іншого будівельного об'єкту. Причому для нас не мають значення маштаби ремонту: якщо Ви ремонтуєте невелику кімнату або будуєте будівлю, ми готові запропонувати послуги з облаштування об'єкту і швидкої поставки товару.

У компанії «Новий Вимір» Ви завжди можете знайти повний асортимент продукції для ремонту та облаштування ванних і душових кімнат.

У нашому каталозі представлений широкий вибір обладнання, меблів і аксесуарів, які пройшли ретельний відбір. Уся продукція нашого магазину, навіть товари економ-класу, відрізняється високою якістю і супроводжується гарантією від виробника.

Ми завжди намагаємось приділяти увагу нашим клієнтам, тому за кожним замовником закріплюється один з наших менеджерів. Навіть якщо Ви прийняли рішення про купівлю або просто подзвонили до нашого офісу, щоб уточнити деталі. Менеджери допоможуть Вам вибрати товар, перевірять його наявність на складі або ж уточнять терміни і умови поставки.

Щоб не затягувати і не ускладнювати Ваш ремонт, наші менеджери слідкують за наявністю в замовленнях усіх необхідних для встановлення деталей: крепежів, сифонів та інших важливих комплектуючих.

При оформленні замовлення наші покупці можуть ознайомитись з усією необхідною технічною документацією.

 

Про доставку

Часто під час ремонту або будівництва виникають ситуації, коли швидкість доставки необхідних товарів грає велику роль. Якщо необхідних комплектуючих не виявилося на нашому складі, то компанія «Новий Вимір» готова запропонувати швидкі методи поставки необхідних товарів від виробника.

Якщо ж Ви не знайшли потрібний товар на нашому сайті, то звоніть прямо в офіс – наші менеджери зроблять усе, щоб допомогти Вам.

Програма лояльності

Усі користувачі нашого ресурса можуть розраховувати на використання системи знижок і гнучку цінову політику для кожного клієнта.

Не забувайте, що у нашому каталозі вказані тільки роздрібні ціни. При оформленні замовлення Ви можете отримати індивідуальну знижку в залежності від вартості замовлення.