(044) 500-9616, (098) 687-87-01, (067) 500-37-88
Ванна кIмната з вашим характером

Новини

ТЕСЕnow панель змиву
03.09.2015

ТЕСЕnow панель змиву ТЕСЕnow панель змиву

АКЦІЯ ТОТО
09.12.2014

АКЦІЯ ТОТО Акція 4999 евро! Багатофункціональний електронний унітаз TOTO серіяNeorest SE з блоком біде.

Зміна цін!
09.12.2014

Зміна цін!Шановні гості нашого сайту,Звертаємо Вашу увагу на акцію від -40% ТОТО  GIOVANNONI (art.CW882Y+TCF89 ...

архів новин >>

Курси валют
Четвер, 07 липня, 2022
Курс EUR гот.      29.9
Курс EUR безгот. 29.9

Матеріалознавство

Статті » Матеріалознавство: Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу

Сучасний дизайн останні кілька років виявляє стійку тенденцію до більш повітряних і візуально розширючих простір підвісними елементам ванної кімнати. Цей дизайнерський тренд вже із задоволенням оцінили багато домогосподарок: адже підтримувати чистоту стало набагато простіше. Але з появою нових красивих і практичних рішень для ванних кімнат, таких як підвісний унітаз, біде або раковина на консольному столику, з'явилися і деякі технічні труднощі з їх установкою. Не завжди є можливість закріпити підвісний унітаз або умивальник до стіни. В цьому випадку саме інсталяції прихованого монтажу допоможуть Вам здійснити задум швидко, надійно і без шкоди для житла.
 
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу
 
Вибрати відповідну інсталяцію з усього широкого асортименту нелегко. Якщо у вас вже є готове планувальне рішення або Ви вже вибрали унітаз, умивальник, біде, але не знаєте, як підібрати інсталяцію до них, наша оглядова стаття допоможе Вам зробити правильний вибір.
 
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу
 
Що ж таке інсталяція? Інсталяція - це готова до установки інженерна система. Інсталяції відрізняються за призначенням (для унітазів, біде, раковин, пісуарів), способу установки (пристінний монтаж, монтаж в перегородку, кутовий), висоті та комплектації (можуть комплектуватися вбудованими бачками, комплектами підключення до каналізації, клавішами змиву, системами очищення повітря та ін.). У більшості виробників клавіші змиву різного зовнішнього вигляду підходять тільки до певних моделей інсталяцій. Всі інсталяції дозволяють ефективніше використовувати простір, ховають труби та сантехнічні підключення, покращуючи дизайн і планувальні рішення, регулюються по висоті для правильної установки щодо «чистої» підлоги, роблять більш комфортною навіть саму невелику ванну кімнату за рахунок установки в стіну.
 
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу
 
Інсталяційні системи застосовуються як для підвісних унітазів, біде, умивальників, пісуарів, так і для підлогових моделей. Для кожного підвісного елементу ванної кімнати необхідні різні інсталяції. Наприклад, для підвісного унітазу потрібна повністю вся конструкція, яка буде не тільки виконувати функцію прихованого бачка, але і буде витримувати вагу підвісного унітазу разом з сидячою людиною. Вибравши підлоговий приставний унітаз вам досить придбати лише бачок прихованого монтажу, який також монтується в стіну, і видимої залишиться тільки кнопка зливу.
 
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу
 
Щоб полегшити Вам прийняття рішення, ми б хотіли звернути увагу на інсталяційні системи «4 в 1» для підвісних унітазів, які ще більше спрощують вибір і установку. У такому комплекті є все необхідне для установки: монтажна рама, прихований бачок, комплект для підключення до каналізації, клавіша змиву і гідроізоляційна прокладка. До того ж така інсталяційна система підходить практично до всіх унітазів незалежно від ширини між кріпленнями і висоти кріплень, так як в інсталяційній системі ці відстані регулюються. Вигідно відрізняє комплекти «4 в 1» вартість: вони істотно дешевше, ніж такий же набір, куплений окремо. На жаль, ці комплекти обмежені вибором дизайну клавіш змиву. Тому варто відразу переконається, що кнопки, сумісні з цим набором, підійдуть дизайну вашої ванної кімнати.
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу

Інсталяції для підвісних біде, пісуарів та умивальників дуже прості за структурою і установці, але виконують не менш важливу функцію фіксації і монтажу.
 
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу
 
 Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу
 
На українському ринку інсталяції представлені декількома фабриками: Geberit, Tece, Grohe, Viega. Всі ці фабрики зі світовим ім'ям і виробляють продукцію найвищої якості, проте між ними є невеликі відмінності.
Компанія Geberit, швейцарський виробник зі світовим ім'ям, пропонує нам продукцію відмінної якості й чудового виконання. Інсталяції Geberit витримують велике навантаження, а в місцях кріплень конструкція додатково посилена мідними вставками для більшої надійності. Інженери та конструктори компанії розробили нову систему видалення запахів Geberit DuoFresh, яка легко монтується на інсталяцію і надалі вам не потрібно піклуватися про підтримку приємного запаху у вашому туалеті.
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу

Компанія Grohe-один з найбільших виробників арматури та інженерних конструкцій для ванної кімнати і визнаний лідер на нашому ринку. Інсталяційні системи фабрики випускаються в трьох варіантах висоти і проходять безліч випробувань на міцність. Саме інсталяції Grohe витримують вагу близько 400 кг. Компанія Grohe робить два акцента у своїй філософії: по-перше, турбота про клієнтів і по - друге, турбота про екологію. Обидва ці принципа вдало проявляються в продукції компанії. Наприклад, системи інсталяцій Grohe оснащені спеціальною системою шумоізоляції для вашого комфорту, а бачки прихованого монтажу оснащені водозберігаючих технологією, яка дозволяє економити витрати води.
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу

Німецький виробник Viega з багаторічним досвідом і віковими традиціями спеціалізується на виготовленні водопровідних та опалювальних систем. Унікальні інноваційні системи Viega дозволять вам не вибирати між функціональністю і дизайном. Системи інсталяцій забезпечені водозберігаючою 2-рівневої зливною арматурою, існує широкий вибір кнопок, а також облицювальних панелей, які ви можете підібрати під дизайн вашої ванної.
 
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу
Німецька фабрика Тесе виробляє переважно професійне інженерне обладнання для опалювальних систем та водопостачання. Вся продукція Тесе виконана з кращих матеріалів і є еталоном якості, практичності і турботи про комфорт. Всі інсталяційні системи Тесе дуже легко і просто монтуються навіть без фахівця, завдяки досконалості конструкцій і докладним покроковим інструкціям установки. Дуже важливою особливістю Тесе є те, що всі кнопки зливу підходять до всіх інсталяційних систем. Таку особливість має тільки компанія Тесе, тому вибираючи інсталяції цієї фабрики, не варто переживати, що ви не зможете встановити саме ту кнопку зливу яку захочете. Виняток становить тільки серія для громадських приміщень. Крім того у компанії Тесе самий широкий модельний ряд клавіш змиву і багата палітра кольорів.
 
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу
 
Вибираючи інсталяції Geberit, Grohe або Viega приділіть особливу увагу клавішам змиву, так як у цих виробників не завжди вподобана вам кнопка підійде до потрібної інсталяції. У всіх фабрик дуже широкий асортимент інсталяцій і кнопок, і можна підібрати відповідне рішення під будь-дизайн і будь-який смак, проте приймати це рішення варто ДО покупки інсталяції.
 
Сантехнічні інсталяції прихованого монтажу
 
Інсталяції прихованого монтажу ефективни тим, що виконують важливі функції, але при цьому невидимі. Тепер будь-які технічні складності можна вирішити простими і надійними способами. Не бійтеся втілювати всі ваші сміливі ідеї в інтер'єрі ванної кімнати!

13 серпня 2012