(044) 500-9616, (098) 687-87-01, (067) 500-37-88
Ванна кIмната з вашим характером

Новини

ТЕСЕnow панель змиву
03.09.2015

ТЕСЕnow панель змиву ТЕСЕnow панель змиву

АКЦІЯ ТОТО
09.12.2014

АКЦІЯ ТОТО Акція 4999 евро! Багатофункціональний електронний унітаз TOTO серіяNeorest SE з блоком біде.

Зміна цін!
09.12.2014

Зміна цін!Шановні гості нашого сайту,Звертаємо Вашу увагу на акцію від -40% ТОТО  GIOVANNONI (art.CW882Y+TCF89 ...

архів новин >>

Курси валют
Четвер, 07 липня, 2022
Курс EUR гот.      29.9
Курс EUR безгот. 29.9

Новини

Новини: Консультація дизайнера

Ви будуєте власний будинок або робите ремонт у квартирі? Звичайно, хочете зробити це якомога краще. Навколо безліч магазинів, журналів і знавців в будівельній галузі, але тямущих фахівців при цьому не багато.
 
З кожним днем стає все більше компаній, що пропонують будівельні роботи, матеріали та дизайн інтер'єру одночасно. Рівень їхнього професіоналізму часто залишає бажати кращого. Переконатися в цьому не складно, але час і нерви вже будуть витрачені, а гроші втрачені.
  • Ви витратили масу часу на вивчення журналів і книг по створенню інтер'єрів, але все одно відчуваєте розгубленість?
  • Вас не полишає відчуття, що ви не врахували щось важливе?
  • Не довіряєте дизайнерам, які багато беруть і обіцяють побудувати палаци з "хрущовок"?
Хороший інтер'єр - це не постановочне фото з глянсового журналу, не епатаж і креатив, і точно не багаторівневі стелі і "євроремонт". Хороший інтер'єр не схожий на музей або на улюблений клуб, тому що вдома має бути комфортно в першу чергу його власнику, а не журнальному критику. Ваша мета не створити будинок, який буде подобатись всім, а той, в який вам захочеться повертатися кожного дня після роботи. Можливо, Вас надихнуть на створення власного унікального інтер'єру фотографії красивих ванних кімнат та поради професіоналів, що представлені у нас:
Ви вже знаєте адреси всіх магазинів сантехніки, паркету, кухонь, шпалер і штор? Але так і не відчуваєте впевненості, що кінцевий результат вийде саме таким, як Ви хочете?
Проблема в тому, що більшість з нас виросло в квартирах, облаштованих не за принципом стилю, краси або затишку, а тим, що можна було "дістати" в умовах розвинутого соціалізму. Зараз "діставати" вже нічого не треба - все вже є ... залишилася справа за малим: зрозуміти, що ж потрібно саме Вам.

Щоб у новий будинок хотілося повертатися і жити в ньому, треба зламати стереотипи, забути про модні дизайнерські тренди і заяложені прийоми збільшення простору.
Венге, гламур, мінімалізм і модна плитка - це не затишок. Запишіться на безкоштовну консультацію професійного дизайнера і створіть свій інтер'єр самі!
 
Записатись на консультацію можна за тел. (044) 500 9616 або надіславши листа на novy.vymir@gmail.com

24 лютого 2012