(044) 500-9616, (098) 687-87-01, (067) 500-37-88
Ванна кIмната з вашим характером

Новини

ТЕСЕnow панель змиву
03.09.2015

ТЕСЕnow панель змиву ТЕСЕnow панель змиву

АКЦІЯ ТОТО
09.12.2014

АКЦІЯ ТОТО Акція 4999 евро! Багатофункціональний електронний унітаз TOTO серіяNeorest SE з блоком біде.

Зміна цін!
09.12.2014

Зміна цін!Шановні гості нашого сайту,Звертаємо Вашу увагу на акцію від -40% ТОТО  GIOVANNONI (art.CW882Y+TCF89 ...

архів новин >>

Курси валют
Четвер, 07 липня, 2022
Курс EUR гот.      29.9
Курс EUR безгот. 29.9

Ампір

Сортувати за: ціною | рейтингом | відгуками | алфавітом
Серія:  Aveness | Evolution | Next | Sintesi

Інформація

За даним критерієм товарів не знайдено, або у вас немає доступу для перегляду цих товарів

Teuco: гідромасажні ванни, душові кабіни і гідромасажні панелі.

Teuco (Теуко) займає лідируюче місце в розробці технологічних рішень по використанню води в щоденному досягненні гарного самопочуття. У гідромасажні ванни, в душові гідромасажні кабіни фірмою Teuco були впроваджені численні інновації: від авторського дизайну до електронної системи управління функціями, від парової сауни до гідромассажу ультразвуками.

Компанія TEUCO, один з виробників інноваційного обладнання в ванні кімнати в Європі, була створена в 1971-му році.

Грандіозний успіх TEUCO принесла розробка круглої душової кабіни, що вважається втіленням досконалої геометрії, майстерності стандартного виробничого процесу і функціональності. Представлена на Всесвітній виставці сучасного мистецтва в Нью-Йорку, кругла душова кабіна була розроблена у співпраці з Фабіо Ленчі. Випуск моделі Hydrosonic відкрив нову сферу в дизайні продуктів. Розроблена в співпраці з групою авторитетних медичних фахівців, запатентована в 1997-му році, ця революційна система поєднує в собі загальновідомі переваги гидромассажной ванни з глибоко проникаючою дією ультразвуку, що стимулює клітинний обмін і поліпшує еластичність шкіри.

У 1999-му році був розроблений абсолютно новий метод виливки акрилу способом впорскування. В даний час компанія планує впровадити його у виробництво абсолютно всіх своїх товарів.

До самих недавніх новинок належить душова кабіна, обладнана технологією Chromotherapy, випущена на ринок в 2000-му році. Спочатку в гидромассажній ванні від TEUCO використовувалися повітря і вода - елементи, що підтримують життя. Тепер до них приєднані світло і колір - джерела енергії, необхідні для сприйняття реальності. Усі чотири компоненти використані в душовій кабіні в терапевтичних цілях. Технологія хромотерапії забезпечує фізичний і психологічний комфорт, допомагаючи заповнити життєву енергію і відновити баланс між тілом і душею.

На сьогоднішній день компанія TEUCO ведуча у виробництві оригінальних і майстерно виконаних продуктів. У компанії є єдина філософія, яка відкриває нові горизонти в сфері світової ванної індустрії, в комфорті і дизайні.

http://www.teuco.com/