(044) 500-9616, (098) 687-87-01, (067) 500-37-88
Ванна кIмната з вашим характером

Новини

ТЕСЕnow панель змиву
03.09.2015

ТЕСЕnow панель змиву ТЕСЕnow панель змиву

АКЦІЯ ТОТО
09.12.2014

АКЦІЯ ТОТО Акція 4999 евро! Багатофункціональний електронний унітаз TOTO серіяNeorest SE з блоком біде.

Зміна цін!
09.12.2014

Зміна цін!Шановні гості нашого сайту,Звертаємо Вашу увагу на акцію від -40% ТОТО  GIOVANNONI (art.CW882Y+TCF89 ...

архів новин >>

Курси валют
Четвер, 07 липня, 2022
Курс EUR гот.      29.9
Курс EUR безгот. 29.9

Ампір

Сортувати за: ціною | рейтингом | відгуками | алфавітом

Інформація

За даним критерієм товарів не знайдено, або у вас немає доступу для перегляду цих товарів

Компанія NovaBell належить до групи "Ceramiche Gruppo Bellei" і знаходиться в районі Сассуоло, де розташована більшість італійських підприємств, що виробляють керамічну плитку. Денний виробничий обсяг фабрики становить 25000 кв.м в асортименті: плитка одинарного випалу з білою основою; плитка подвійного випалу; грес порчелланато (керамічний граніт).

Асортимент компанії включає в себе плитку і грес, розроблені спеціально для нашого з вами вітчизняного ринку. Основна політика "NovaBell" - максимальна увага до якості та послуг, які надаються нею партнерам, при збереженні розумного рівня цін.

Багатий вибір розмірів, кольорів і дизайну дозволяють їй задовольняти смаки навіть найвибагливіших покупців як для обробки в сучасному стилі, так і для створення "духу старовини" в будинку чи офісі.

Серії настінного кераміки з'явилися результатом ретельної роботи технічних і дизайнерських відділів компанії, що дозволило з'єднати кераміку кращого за останні двадцять років якості з ультрасучасними графічними рішеннями. "NovaBell" пропонує своїм покупцям вже готові композиції стіна-пол в комплектації з численними бордюрами, декорами і спеціальними елементами.

Кожна плитка та найменування проходить доскональну комп'ютерний відбір та перевірку вручну, тому що компанія приділяє гідне увагу якості продаваного асортименту плитки та гресу.

Переглянути повний каталог та новинки можна на сайті виробника
http://www.novabell.it/.