(044) 500-9616, (098) 687-87-01, (067) 500-37-88
Ванна кIмната з вашим характером

Новини

ТЕСЕnow панель змиву
03.09.2015

ТЕСЕnow панель змиву ТЕСЕnow панель змиву

АКЦІЯ ТОТО
09.12.2014

АКЦІЯ ТОТО Акція 4999 евро! Багатофункціональний електронний унітаз TOTO серіяNeorest SE з блоком біде.

Зміна цін!
09.12.2014

Зміна цін!Шановні гості нашого сайту,Звертаємо Вашу увагу на акцію від -40% ТОТО  GIOVANNONI (art.CW882Y+TCF89 ...

архів новин >>

Курси валют
П`ятниця, 27 тра, 2022
Курс EUR гот.      29.9
Курс EUR безгот. 29.9

Ампір

Сортувати за: ціною | рейтингом | відгуками | алфавітом

Інформація

За даним критерієм товарів не знайдено, або у вас немає доступу для перегляду цих товарів

        Італійська фірма Eurolegno є однією з провідних у Європі фірм, що виробляють меблі для ванн. Ось вже протягом більш ніж 25-ти років Eurolegno займає міцні позиції на світовому ринку. Популярність і визнання бренду Eurolegno постійно зростає, підтвердженням чого є європейський сертифікат якості.

Компанія постійно покращує колекційні меблі для ванних кімнат. Спеціалістам Eurolegno вдалося отримати органічне поєднання високої якості матеріалів з сучасними досягненнями в галузі обробки і прекрасним дизайном, що підвищує престиж меблів на недосяжну висоту.

Меблі для ванн від Eurolegno плюс ексклюзивна сантехніка перетворять будь-яку ванну кімнату на справжній витвір мистецтва. В даний час Eurolegno користується послугами відомого дизайнера-архітектора Люкчезе.

Одним з головних питань розвитку компанії в останні роки стало підвищення якості продукції - головна вимога її конкурентоспроможності за глобалізації світового ринку. Крім того, пильна увага приділяється екологічної безпеки вироблених меблів. Фарби, які застосовуються для оздоблення меблів, не містять хром і свинець, не є токсичними і повністю безпечні для людини.

Витонченість і елегантність стилю є візитною карткою меблів від Eurolegno. Розглянемо деякі колекції, розроблені дизайнерами Eurolegno.

Наприклад, колекція Ероса - якість, вишуканість і безкомпромісна неповторність кожної деталі. Її характеризує стрункість форм, витонченість елементів і вишуканість матеріалів. Колекція Ероса у ванній кімнаті та елітна сантехніка - чуттєва та емоційна атмосфера світу вічних цінностей, простоти і краси.

Колекція меблів для ванної кімнати Hollywood пройнята життєрадісністю американських фільмів тридцятих років. Цю колекцію характеризують прозорі елементи, закруглені форми, прикрашені дзеркала і багате оздоблення елементів. Все це разом з блискучим контрастом матових і блискучих поверхонь створює звичний теплий і затишний інтер'єр, в якому присутня жвавість сучасного стилю. Колекція Hollywood від Eurolegno є прекрасним рішенням при створенні світлим та елегантної ванної кімнати.

Краса, витонченість, чудова якість поряд екологічністю роблять меблі, що випускається компанією Eurolegno, дуже популярною на вітчизняному та світовому ринках.

http://www.eurolegno.it/inglese/home.htm