(044) 500-9616, (098) 687-87-01, (067) 500-37-88
Ванная комната с Вашим характером

Новости

ТЕСЕnow панель смыва
03.09.2015

ТЕСЕnow панель смываТЕСЕnow панель смыва

АКЦИЯ ТОТО
09.12.2014

АКЦИЯ ТОТО Акция 4999 евро!  Многофункциональный электронный унитаз TOTO серия Neorest SE с блоком биде.

Изменение цен!
09.12.2014

Изменение цен!Уважаемые гости нашего сайта,Обращаем Ваше внимание на акцию -40% от ТОТО  GIOVANNONI (art.CW882Y+TC ...

архив новостей >>

Курсы валют
Пятница, 27 мая, 2022
Курс EUR нал.      29.9
Курс EUR безнал. 29.9


Як придбати

 

    Зробити покупку у нашому магазині можна двома способами: безпосередньо з сайту, завчасно зареєструвавшись, або ж зв'язавшись з нашими менеджерами за телефонами  8 044 285 6394, 8 044 285 6059, Пн - Пт: 10.00 - 18.00.

 

    Заказ з сайту дозволяє Вам відразу дізнатись про розмір знижки, яка залежить від суми заказу. Окрім того рєстрація на сайті дає можливість ознайомитися з публікаціями і статтями, які допоможуть Вам визначитись у виборі продукції, що найбільш відповідатиме Вашим вимогам.

 

Для того, щоб зробити покупку Вам необхідно:

  • зареєструватись на сайті;
  • знайти відповідний Вашим вимогам товар;
  • додати його у корзину;
  • оформити і підтвердити заказ.

Реєстрація на сайті.

 

    Для реєстрації на сайті необхідно перейти по відповідному посиланню «Реєстрація» у Панелі управління, яка знаходиться у лівому верхньому куту сайту (Рис. 1).


(Рис. 1)

    Пройдіть реєстрацію, керуючись підказками майстра реєстрації і, якщо необхідно, дайте своє підтвердження реєстрації, для чого перейдіть по службовому посиланню, яке буде розташоване у надісланому Вам електронному листі. Потім авторизуйтесь на сайті, для чого введіть свій логін і пароль.

 

 

Знайти товар можна двома способами.


Спосіб 1. 

    Вибрати необхідну категорію товарів. Категорії доступних товарів розташовані у лівій частині сайту (Рис. 2). Або ж Ви можете вибрати бренд на відповідній закладці, також у лівій частині сайту (Рис. 3).


(Рис. 2)


(Рис. 3)

    Вибравши необхідну категорію товарів, Ви можете деталізувати свій запит, користуючись відбором за параметрами (Рис. 4).


(Рис. 4)


    У списку товарів обраної категорії чи бренду Ви можете змінювати порядок сортування для більш зручного пошуку товару, який відповідає Вашим вимогам (Рис. 5).


(Рис. 5)

    Товари мають опис, фотографії і технічні креслення (Рис. 6).


(Рис. 6)


Спосіб 2.

    Задати пошук по найменуванню або артикулу товару. Це можливо зробити наступним чином. Набрати найменування товару або артикул у полі швидкого пошуку (Рис. 7) та натиснути клавішу Enter.


(Рис. 7)


Додавання товару у корзину.

 

    Натиснення на посилання «У корзину» - додасть обрану продукцію у корзину в одному екземплярі, якщо ж Ви бажаєте збільшити ії кількість, то необхідно відповідну кількість раз натиснути на посилання «У корзину» (Рис. 8).


(Рис. 8)

    Зменьшити кількість продукції або зовсім відмовитися від неї можливо відповідною кількістю натиснень на кпопку з зображенням хрестика поряд із потрібною позицією у корзині (Рис. 9).


(Рис. 9)

    Вміст Вашої корзини буде відображатися весь час у правій частині екрану і завжди буде доступний для редагування незалежно від того, в якому розділі сайту Ви знаходитесь у той чи інший момент. Ви можете натиснути на найменування товару у корзині, щоб перейти на його сторінку опису.

    У каталозі нашого інтернет-магазину Ви можете знайти продукцію, якої нема на складі, але ми можемо організувати ії доставку за Вашим замовленням.

    Терміни виконання замовлення і спосіб доставки у такому разі необхідно обговорювати окремо. У такому разі зв'яжіться з нами, будь ласка, за вказаними вище телефонами.


Оформлення заказу. 

 

    Після того, як Ви внесли у корзину усі товари, котрі бажаєте придбати, натисніть кнопку «Оформити замовлення» і заповніть усю контактну інформацію, а також оберіть спосіб оплати (Рис. 10).


(Рис. 10)

    Після натискання кнопки «Підтвердити замовлення» Ваша специфікація потрапить до нас і з Вами зв'яжеться менеджер магазину і підтвердить наявність і терміни доставки товару (Рис. 11).


(Рис. 11)