(044) 500-9616, (098) 687-87-01, (067) 500-37-88
Ванна кIмната з вашим характером

Новини

ТЕСЕnow панель змиву
03.09.2015

ТЕСЕnow панель змиву ТЕСЕnow панель змиву

АКЦІЯ ТОТО
09.12.2014

АКЦІЯ ТОТО Акція 4999 евро! Багатофункціональний електронний унітаз TOTO серіяNeorest SE з блоком біде.

Зміна цін!
09.12.2014

Зміна цін!Шановні гості нашого сайту,Звертаємо Вашу увагу на акцію від -40% ТОТО  GIOVANNONI (art.CW882Y+TCF89 ...

архів новин >>

Курси валют
Четвер, 07 липня, 2022
Курс EUR гот.      29.9
Курс EUR безгот. 29.9

Ампір

Сортувати за: ціною | рейтингом | відгуками | алфавітом

Інформація

За даним критерієм товарів не знайдено, або у вас немає доступу для перегляду цих товарів

PERONDA Підприємство Peronda, розташоване в місті Онда (провінція Кастельон), було засноване в 1951 році як товариство Peris y Cía, SL У 1969 році завод розширився і перемістився за межі міста, змінивши свою назву на PERONDA CERAMICAS SA Під цією добре відомої сьогодні торговою маркою випускається вся продукція підприємства.
В даний час до складу компанії входить Peronda центр матеріально-технічного постачання і два виробничих корпуси, що випускають 25000 м2 керамічних покриттів на добу. Загальна виробнича площа складає 250000 м2.

Плитка PERONDA користується великим престижем у всій галузі, як в колах виробників, так і серед постачальників. Це - результат зусиль трудового колективу, активних капіталовкладень та інноваційної діяльності протягом всієї історії підприємства.
Впровадження останніх технологічних досягнень, новаторський дизайн, диференціює якість продукції та високий рівень обслуговування клієнтів - ось завдання, які ставить і вирішує підприємство у своїй щоденній діяльності.

Головні причини успіху фабрики Peronda, на думку її творців, такі: особлива увага до дизайну при створенні кожної колекції, застосування новітніх розробок в області виготовлення кераміки і невпинне підвищення якості продукції.
З продукцією фабрики Peronda знайомі люди в п'ятдесяти шести країнах світу. За роки, що минули з моменту заснування, робота співробітників і якість виробленої плитки довели, що ця фабрика - одна з самих надійних фірм у світовому секторі виробництва керамічної плитки.
Серед напрямків роботи фабрики Peronda особливо виділяється виробництво каліброваної [безшовної] плитки великих форматів. У людини, що побачила плитку, створену із застосуванням даної технології, залишиться повне враження, що він бачив мармур або граніт.
Не менш цікаві й деякі найменування керамічного граніту, що імітує натуральний камінь. Крім легендарної міцності керамічного граніту, привабливий так само і його зовнішній вигляд, що руйнує традиційні уявлення про те, що цей матеріал може використовуватися тільки в утилітарних цілях, що він не може служити прикрасою. Вироблений фабрикою «Peronda» керамічний граніт настільки схожий на справжній камінь, що й знавці не зможуть відрізнити його від природного матеріалу.
Так само, асортимент Peronda відрізняється величезним, без перебільшень, вибором плитки «під дерево». Подібність кераміки з натуральним деревом настільки велика, що деякі види подібної імітації просто неможливо відрізнити від справжнього паркету! Цікаве поєднання особливої естетики дерева з міцністю і довговічністю кераміки створює чудовий союз, який оцінили люди всіх країн, де продається плитка марки «Peronda».


Переглянути повний каталог та новинки можна на сайті виробника http://www.peronda.com/.